Inštalujeme rovnaké zariadenia na mieru – vždy iný klient, situácia a príbeh

Stropný zdvihák Human Care - Velcon.sk

 

Už cez náš prešli stovky inštalácií zdvíhacích zariadení, ktoré imobilným pomáhajú skvalitniť, uľahčiť a odbremeniť ich každodenné fungovanie v živote. Povedali by ste si, že každá taká inštalácia je rovnaká, avšak opak je pravdou. Každá je iná a výnimočná, či už v samotnom osude imobilného a jeho príbuzných, alebo v prispôsobení a riešení, ktoré vždy našim klientom na mieru vymyslíme a navrhneme.

Náš klient s hendikepom po mozgovej príhode a s vyššou váhou mal problém s presunom v rámci svojej domácnosti. Bolo preňho a jeho dcéru, ktorá mu pomáha a stará sa oňho veľkým problémom, dostať sa z izby, na chodbu alebo na toaletu, či do kúpeľne. Takáto bariéra sa spojila ešte s komplikáciami v priestore, kde boli znížené stropy, čo neumožňovalo s vyššou váhou klienta upevnenie akéhokoľvek zariadenia priamo do stropu. Už vekovo staršia dcéra sa okrem ocina starala aj o maminku a kým sme neprišli s riešením, bolo pre ňu už viac ako namáhavé a vyčerpávajúce svojpomocne presúvať starších dospelých ľudí z miestností do miestností.

 

 

Stropný zdvihák – ideálny pomocník pre nášho klienta

Prišli sme s riešením stropného zdviháku Human Care, ktorý sa okrem stropu dá pohodlne a vďaka vodiacim koľajniciam upevniť aj do bočných stien, čím znížený strop nebude porušený a nebude potrebné ho využiť, ako môžete vidieť aj na samotných fotografiách. Ide o zariadenie, ktoré umožňuje prehup medzi miestnosťami – z izby, cez chodbu až do kúpeľne a všade tam, kde bolo pre klienta potrebné. Stropné zdvíhacie zariadenie, alebo jednoducho nazývaný stropný zdvihák, umožňuje opatrovateľovi imobilného pacienta ľahko posúvať po byte a to bez toho, aby bolo potrebné ho dvíhať.

Táto rodina už má od nás okrem nového zdvíhacieho zariadenia velcon s názvom Human Care ešte jedno zariadenie – pásový schodolez Vimec T09 ROBY, ktorý doma plne používajú a sú s ním nadmieru spokojný. Velcon tím ušetril dcére a jej otcovi veľa trápenia a námahy a dcéra bola priam nadšená zo stropného zdviháku, bez ktorého nevedela, ako doteraz mohla vôbec fungovať.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás