Prečo je nevyhnutné mať stropný zdvihák, alebo prekonajte predsudky a neoľutujete

Kvalitný stropný zdvihák od Velconu

V dnešnej dobe už asi nikto nepochybuje o tom, že imobilní alebo telesne hendikepovaní ľudia si zaslúžia, aby mali k dispozícii pre svoj čo najkvalitnejší život všetky dostupné pomôcky, ktoré to vedia zabezpečiť. Medzi nenahraditeľné zariadenia, ktoré výrazne uľahčujú život imobilnému človeku ale i jeho opatrovateľovi, patria stropné zdviháky.

Stropný zdvihák – pomocník na každý deň

Stropný zdvihák je skutočným komplexným pomocníkom a nemal by chýbať v byte, či dome každého, kto potrebuje opateru a starostlivosť pri vykonávaní základných fyziologických potrieb a hygienických úkonov. Bez tejto pomôcky trpí pacient aj opatrovateľ. Praktické každodenné skúsenosti klientov hovoria jasne, že kúpa a inštalácia zdviháka predstavovala zásadný obrat a neoceniteľnú pomoc v starostlivosti o postihnutú osobu. Bez stropného zdviháku si už nevedia predstaviť každodenné opatrovanie a ošetrovanie imobilného blízkeho.

Bezproblémová inštalácia stropného zdviháku

Inštalácia stropného zdviháua je v súčasnosti rýchla, praktická s citom pre estetiku a funkčnosť vášho obytného priestoru. Určite už dnes neplatia predsudky typu: „úrad mi to neschváli, bude treba vŕtať, zničí sa mi byt, nebudem to vedieť ovládať, nevieme na ako dlho to budeme potrebovať a podobne“.

Pokiaľ ide o inštaláciu, v dnešnej dobe je možné montáž stropného zdviháku previesť maximálne šetrne a profesionálne s ohľadom na vzhľad priestoru a požiadavky klienta. Napríklad subtílne biele hliníkové koľajnice na bielom strope takmer nezbadáte a zdvíhaciu kazetu dokážete nenápadne „odložiť“ kamkoľvek v miestnosti (napr. za dvere). Inštalácie si nevyžaduje žiadne stavebné úpravy v byte či dome. Jednoducho sa koľaj pripevní na strop.

S úradmi to vieme tiež

Úrady v dnešnej dobe už dávno pochopili význam stropného zdviháku a pri oprávnenom žiadateľovi nebýva so schvaľovaním stropného zdviháku žiadny problém. Takže, nie je dôvod váhať či kúpu tejto skvelej kompenzačnej pomôcky odkladať.

Radi vám okrem odborného servisu poskytneme aj kontakty na klientov, ktorí stropné zdviháky využívajú, aby ste mali možnosť dostať autentickú spätnú väzbu. Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnej linke: 0800 199 060 alebo e-mailovej adrese: velcon@velcon.sk
www.velcon.sk

vyhody-stropneho-zdvihaku-velcon-21

Stropný zdvihák Human Care

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás