Nový dizajn nových stropných zdvihákov Human Care od Velconu

Featured Image

Prešiel polrok, čo sme sa na konferencii nášho dodávateľa stropného zdviháku Human Care dozvedeli o pripravovanej obmene dizajnu a produktov tejto značky.


Úplne nové zdvíhacie kazety Heliq, Altair a Roomer S
ale zdedili od svojich predchodcov to najpodstatnejšie, technickú vyspelosť a bezchybnú prevádzku stropného zdviháku.

Špecialitou novej zdvíhacej kazety Heliq bude možnosť jej motorického posunu v koľajnici, pričom priamo z koľajnice bude možné aj nabíjanie batérií.

Takýmto redizajnom ale neprešli len zdvíhacie kazety, ale aj príslušenstvo. Nové profily vodiacich koľajníc umožnia lepšiu variabilitu prevedenia, kotvenia či väčšieho šetrenia priestoru. Zaujímavosťou je napr. možnosť pokrytia miestnosti s rozmermi až 7x7m.

Samozrejme ani prepravné vaky takisto neminula zmena. Ich materiál je aktuálne pevnejší, viac odoláva opotrebeniu, pričom zelenkavé okraje prepravných vakov stropného zdvíhacieho systému veľmi oživili túto pomôcku.

Zaujímavou funkciou nových stropných zdvihákov je vynovený ovládač, pomocou ktorého okrem štandardnej obsluhy zdvíhacej kazety, bude možné vykonávať jej diagnostiku ako napr. počet zdvihov, nabíjaní a pod.

My vo Velcone veríme, že táto komplexná obmena prispeje k zvýšeniu komfortu a zlepšeniu pocitu z užívania najpredávanejšieho stropného zdviháku na našom trhu.

Human Care Altair

Human Care Altair

Human Care HeliQ

Human Care HeliQ

Human Care Roomer S

Human Care Roomer S

Human Care od Velcon

Human Care od Velcon


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás