Stropný zdvihák Ergolet Luna ako pomôcka pri každodenných činnostiach

Stropný zdvihák Ergolet - Inštalácia

 

Medzi neobyčajne úspešné inštalácie stropného zdviháku patrí aj inštalácia pre našu klientku a jej dcéru. Pre imobilného človeka nie je častokrát len presun a pohyb tou jedinou prekážkou, ale aj možnosť ísť na toaletu, alebo sa bez problémov osprchovať. Snažíme sa svojou pomocou skvalitniť a uľahčiť život ŤZP osôb tak, ako sa len dá. Veríme, že sa nám to v mnohých prípadoch aj darí.

Požiadavka našej klientky bola nasledovná – vyriešiť presun a opatrovanie v každodenných činnostiach a úkonoch s jej imobilnou dcérou čo najlepšie. Cieľom bolo nahradiť fyzicky namáhavé premiestňovanie a fyzické prekladanie dcéry nejakým zariadením, ktoré by im bolo dostatočne nápomocné. Po prezretí a premeraní priestorov v domácnosti sme ako to najlepšie riešenie navrhli stropný zdvihák Ergolet Luna.

 

Ergolet Luna – Stropný zdvihák pre imobilných

Stropný zdvihák Ergolet Luna s 5 ročnou zárukou je moderné zariadenie určené presne na zdvíhanie, presun a prepravu imobilnej osoby. Jeho využitie je nenahraditeľné aj pri rehabilitáciách a nácviku chôdze. Montáž nie je stavebne náročná, je možná pripevnením do stropu alebo bočných stien. Funkcie zdviháku sú samotný zdvih a aj presun imobilnej osoby. Ovládanie je elektronické a pomocou diaľkového ovládača, čo zabezpečuje jednoduchú obsluhu. Súčasťou vaňového zdviháku sú prepravné vaky na rôzne činnosti (kúpanie, cvičenie, toaleta), čo naznačuje, že zdvihák je všestranne využiteľný a vhodný do každého prostredia domova.

 

Zdvihák Ergolet = nápaditá pomôcka medzi zdvíhacími zariadeniami

Naša klienta a celá rodina sú nadšení z novej pomôcky, pretože im odpadla fyzická námaha pri premiestňovaní a opatrovaní pri každodenných činnostiach. Kúpanie alebo toaleta sú dnes oveľa jednoduchšie. V tomto prípade sme inštalovali “diskontuálne”, tzn. zvlášť zdvíhaciu jednotku v kúpeľni a zvlášť v izbe. Radosť je hlavne z pomoci kúpacieho vaku, ktorý je možné ponoriť do vane a kúpať dcéru priamo vo vaku. Tiež je možné sa premiestniť a bez pomoci iných sa posadiť na toaletu.

Využitie stropného zdviháku Ergolet Luna pre ležiacich a inak imobilných pacientov s rôzne využiteľnými vakmi pomáha rodine k jednoduchšiemu zvládaniu bežných dní. Sme veľmi radi, že aj vďaka takýmto zariadeniam, vieme viacerým imobilným a ŤZP uľahčiť život a pomôcť, ako sa len dá.

 

 

Zaujíma vás cena stropného zdviháku?

Ozvite sa nám a spoločnými silami vám vypracujeme bezplatný projekt a cenovú ponuku na stropný zdvihák podľa vašich potrieb.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás