Presun imobilných osôb s použitím vakov v miestnostiach

image

Jednoduchý pomocník pri presune imobilných pacientov

Staráte sa o imobilnú osobu a uvažujete o zlepšení jej a aj vášho pohodlia? Súčasné technológie v oblasti pomôcok pre telesne postihnutých ponúkajú viacero možností ako dosiahnuť výrazné zlepšenia aj priamo u vás doma. Trend vo vývoji zdravotníckych pomôcok smeruje k jednoduchosti, funkčnosti v dobrom pomere s cenou a kvalitou materiálov. Okrem toho máte k dispozícii refinancovať zakúpenie takéhoto zariadenia z príspevku štátu pre ZŤP. Jednou z efektívnych pomôcok na našom trhu sú vaky. Presun imobilných osôb s použitím vakov na prepravu predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob prepravy:

  • z postele na vozík;
  • z postele priamo do vane alebo toaletu;
  • z vozíka do vane alebo na toaletu;
  • z vozíka na vozík, na žinenku a podobne.

Vyberte si špeciálny vak podľa potreby

Na uvedené úkony sa používa široká škála vakov, ktoré využijete nielen pri týchto špecifických aj bežných každodenných činnostiach. Vaky ponúkajú veľkú mieru flexibility a sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov.

Najbežnejšie používané sú vaky prepravné, kúpacie, toaletné a pre klientov s amputáciami.

V domácnostiach a zariadeniach sa najčastejšie zariadenie inštaluje do izieb, kúpeľní, toaliet ako aj spojovacích chodieb.

V špecializovaných zariadeniach sa inštaluje do miestností, izieb, kúpeľní, chodieb, vodoliečby, bazénov, ordinácií a telocviční.

Zariadenie na presun imobilných osôb s použitím vakov sa dá inštalovať vo všetkých známych priestoroch. Je odolné voči vlhkosti, takže sa používa aj priestoroch bazénov a vodoliečby.

Presun imobilných osôb s použitám vakov uľahčuje pohyb pacientovi aj opatrovateľovi, zvyšuje diskrétnosť, bezpečnosť a citlivosť pri zaobchádzaní s pacientom.

Spoločnosť Velcon ponúka širokú škálu vakov, spoľahlivý servis a odborné poradenstvo. Okrem toho poskytujeme aj právne poradenstvo pri vybavovaní príspevku od štátu na zakúpenie vaku či akéhokoľvek iného zariadenia pre imobilných pacientov.
Informujte sa o výhodách presunu imobilných osôb s použitím vakov nonstop a bezplatne na infolinke 0800 199 060.

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás