HumanCare – vždy o krok ďalej pred konkurenciou

Renomovaná švédska spoločnosť HumanCare je popredným výrobcom zdvihákov a zdravotníckych pomôcok pre imobilné osoby. Prostredníctvom firmy Velcon opäť prináša na náš trh stropný zdvihák tej najvyššej kvality – určený špeciálne pre domácu starostlivosť a s množstvom praktických inovácií.

Stropný zdvihák HumanCare je už dlhé roky známy ako jediný produkt s neprekonateľným prehupovým systémom na pohodlné premiestňovanie medzi miestnosťami. Hoci sa o to mnohí konkurenti márne snažia, tento unikátny patent sa doposiaľ nikomu nepodarilo napodobniť tak, aby prinášal imobilným osobám a im opatrovateľom rovnaké benefity. Nikde na svete nenájdete iný dvojpásový motorový prehup, ktorý by zabezpečil jednak plynulý prejazd cez zárubne pre imobilných a zároveň veľmi jednoduchú obsluhu a praktickú prevádzku bez námahy pre obsluhujúce osoby.

Je to ako so známym iPhoneom. Všetci sa pokúšajú tento úspešný produkt kopírovať, ale jeho funkcionalite, užívateľským vlastnostiam či zabezpečeniu sa nikto nepriblížil, nech sa kópie na originál akokoľvek podobajú. HumanCare patrí medzi tie geniálne prepracované produkty, ktoré vo svojej oblasti určujú trendy a ktoré sa ľuďom dlhodobo osvedčili, pretože najlepšie riešia ich skutočné potreby.

Stropný zdvihák Human Care

Stropný zdvihák Human Care

Stvorený pre domácu starostlivosť

Málokto vie, že väčšina stropných zdvihákov je určená pre inštitúcie s veľkými budovami a priestormi, ako sú nemocnice či úrady. Nevedia to dokonca ani mnohí predajcovia, ktorí vnímajú stropné zdviháky len ako produkty na premiestňovanie osôb bez ohľadu na to, pre aké priestory sú určené. Často sa potom stáva, že klienti si za nemalé prostriedky kúpia do svojho malého bytu zariadenie, ktoré by bolo vhodné skôr do veľkej nemocnice. Na svoj omyl prídu až po inštalácii, keď je neskoro. Vo Velcone sme preto vždy chceli do našej ponuky zaradiť aj zdvíhacie zariadenie určené špeciálne pre domácu starostlivosť.

Hľadali sme produkt vhodný pre rodinné domy a byty, ktorý v relatívne malých priestoroch dokáže flexibilne fungovať. To znamená jednoduché, úsporné a ekonomické zariadenie, ktorého obsluhu bez námahy zvládne jedna osoba. Zariadenie, ktoré nezaberá veľa priestoru, zvláda aj nižšie stropy, dá sa prispôsobiť malým kúpeľniam, sprchovým kútom i WC a navyše nepôsobí v byte rušivo. Naša voľba preto jednoznačne padla na HumanCare – stropný zdvihák, ktorý rieši najzložitejšie situácie v domácnostiach, a to aj v obmedzených priestoroch. Vďaka nemu sa môžu imobilné osoby vo svojom byte či dome komfortne a dôstojne premiestňovať, zdvíhať, rehabilitovať a riešiť svoje základné potreby, hygienu či toaletu. Našim klientom navyše ešte pred namontovaním ponúkame aj možnosť vyskúšať si už reálne inštalácie a taktiež typy prepravných vakov a ich veľkosti. Môžete si tak byť istí, že si vyberiete zariadenie presne podľa svojich potrieb.

Inovácie pre váš komfort a peňaženku

HumanCare nám aktuálne priniesol aj niektoré ďalšie zaujímavé vylepšenia a inovácie, ktorými obohatil už aj tak špičkový produkt. V prvom rade sa pohral s jeho dizajnom, ktorý je naozaj súčasný v pravom zmysle slova. Jeho rozmery sú menšie, tvar je modernejší, funkcionalita intuitívnejšia a celkový pocit mimoriadne pozitívny. Okrem dizajnu zdvíhacích kaziet je to aj geniálne prispôsobenie hrúbky vodiacich koľají na základe ich nosnosti a dĺžky. V menších miestnostiach je možné dosiahnuť veľmi tenkú koľajnicu, ktorá neruší a pôsobí elegantne. Taktiež pri nižšej nosnosti je možné zvoliť tenkú koľaj a pri vysokej nosnosti a pri dlhej dráhe je možnosť zvoliť vhodnú hrúbku (podľa noriem). Mnohí výrobcovia majú len jeden alebo dva typy koľají, ktoré sú väčšinou robustné, aby vykryli všetky situácie. Potom sa ale stáva, že keď prídete napr. na WC v paneláku s rozmermi cca meter krát dva metre, máte nad hlavou koľaj, ktorej sa zľaknete.

Ďalším vylepšením stropného zdviháka HumanCare je zber dát a informácií o jeho činnosti. Dnu vo zdvíhacej kazete je nainštalovaný softvér, ktorý zaznamenáva všetky úkony zdviháka – počet jeho zdvihov, stav batérií, diagnostikuje prípadnú poruchu a upozorní vás aj na pravidelnú servisnú prehliadku. Pri následnom servise vieme po pripojení kazety k počítaču zistiť, kde presne nastala chyba a čo je jej príčinou. To umožňuje výrazné zrýchlenie a zároveň zlacnenie opráv a servisov. Pre vás to má hneď dve skvelé výhody: softvér šetrí samotné zariadenie i vašu peňaženku.

Sme nadšení novinkami, ktoré prináša nová verzia stropného zdviháka HumanCare a veríme, že rovnako nadšení budete aj vy pri jeho používaní.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás