Mobilný zdvíhací systém Niklas na kolieskach pre imobilných pacientov

Kvalitný zdvihák pre dočasné použitie

Mobilný zdvíhací systém Niklas predstavuje stropný zdvihák v mobilnom prevedení.

Toto praktické a stabilné zariadenie na kolieskach je skvelým dočasným riešením vo všetkých  prípadoch, keď pacient nemá doma k dispozícii pevne zabudovaný stropný zdvihák, je hospitalizovaný v nemocničnom zariadení, ktoré nedisponuje podobným vstavaným zariadením, alebo, je jeho zdravotné postihnutie len krátkodobé.

Prenosný, stabilný a jednoduchý systém

Význam mobilného stropného zdviháka Niklas pacient ocení aj v prípadoch, keď trávi čas mimo domácich resp. nemocničných priestorov napr. na dovolenke alebo návšteve. Zariadenie sa dá jednoducho zložiť resp. rozložiť priamo na mieste použitia. Zložený zdvihák sa následne dá ľahko uskladniť až do doby ďalšieho použitia.

Ľahká a pevná konštrukcia z kvalitných materiálov zaručuje bezpečný a stabilný zdvih a presun pacienta po priestore. Rozpätie nosníkov bohato postačí pri posune nad lôžko pacienta, nastaviteľný systém vakov umožňuje komfortnú manipuláciu s pacientom a to bez námahy opatrovateľa.

Vhodný aj pre nácvik chôdze

Mobilný zdvíhací systém Niklas môže poslúžiť aj ako „chodítko“ na nácvik chôdze imobilných pacientov. Stabilita, pevnosť materiálov zamedzí riziku pádu pacienta a uľahčuje námahu aj opatrovateľom či ošetrovateľom.

Dôstojné zaobchádzanie bez námahy

Podobne ako pri ostatných stropných zdvihákoch aj tento mobilný systém výrazne znižuje námahu ošetrovateľskému personálu aj samotnému pacientovi. Manipulácia so závesným vakom zdviháka nevyžaduje prítomnosť niekoľkých ošetrovateľov, je rýchla, flexibilná a bezpečná. Veľkým plusom pri práci s týmto zariadením je zachovanie najvyššej možnej miery ľudskej dôstojnosti imobilného pacienta.

image

Máte záujem tento mobilný zdvíhací systém vyskúšať, potrebujete viac informácií, chcete sa poradiť o možnosti preplatenia zariadenia z príspevku od štátu?

Firma Velcon vám, okrem širokej ponuky zdvíhacích zariadení, zdravotníckych pomôcok, kompenzačných pomôcok pre telesne postihnutých, ponúka odborné, kvalitné poradenstvo na bezplatnej nonstop infolinke: 0800 199 060 alebo na www.velcon.sk.
Informujte sa ešte dnes.

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás