Stropný zdvihák na prepravu imobilných pacientov pri rehabilitácii

Stropný zdvihák na prepravu vo vlhkejších priestoroch

Telesne postihnutí pacienti musia často prekonávať množstvo bariér. Už pri obyčajnej rannej hygiene je presun do kúpeľne náročným procesom, ktorý namáha pacienta ale aj opatrovateľa.

Na trhu existuje viac zariadení, ktoré presuny a transfery imobilných pacientov uľahčujú a zrýchľujú. No nie všetky sú určené do priestorov s väčšou vlhkosťou vzduchu ako sú napr. kúpeľne, bazény, priestory pre vodoliečbu. A práve tieto priestory pritom patria k miestam intenzívnej rehabilitácie, kde pacienti trávia denne aj niekoľko hodín. Použitím stropných zdvíhacích zariadení sa dajú dosiahnuť efektívnejšie, rýchlejšie a dôstojnejšie spôsoby presunu pacienta z vozíka do bazéna, vane alebo masérsky stôl. Imobilný pacient použitím zdvihákov získava predovšetkým dôležitú istotu v pohybe, zbavuje sa nepríjemných pocitov pri manipulácii ošetrovateľa a, celkove, cíti sa oveľa slobodnejšie a voľnejšie.

Stropný zdvihák Human Care je ideálnym pomocníkom pre prekonávanie bariér vo všetkých priestoroch bytu, domu, nemocnice či rehabilitačného zariadenia. To platí aj o priestoroch, ktoré by svojou vlhkosťou mohli iné zariadenia poškodiť a v ktorých je riziko úrazu pri manipulácii s imobilným na klzkej podlahe vyššie.

Preprava pacienta bez rizika

Používaním stropného zdviháku Human Care sa úplne odstráni akékoľvek riziko pri manipulácii s klientom. Personál bez problémov premiestni aj ťažších klientov, bez rizika poškodenia vlastného zdravia. Úplne sa eliminuje fyzická námaha opatrovateľa a opatrovaná osoba získava pocit istoty a bezpečia.
Presun pacienta stropným zdvihákom zefektívnite aj použitím kúpacích vakov, ktoré klienta bezpečne prepravia z vozíka na manipulačný stôl alebo priamo do bazéna alebo vaní. Priamo vo vakoch sa klient aj sprchuje.
Použitie vakov aj spolu so stropným zdvihákom výrazne zvyšuje dôstojnosť vykonávania hygienických úkonov, sebavedomie pacienta a efektivitu celkovej rehabilitácie.

Máte otázky?

Máte záujem vyskúšať stropný zdvihák na prepravu, potrebujete viac informácií, chcete sa poradiť o možnosti preplatenia zariadenia z príspevku od štátu? Firma Velcon vám ponúka odborné, kvalitné poradenstvo na bezplatnej nonstop infolinke: 0800 199 060. Informujte sa ešte dnes.

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás