Stropný zdvihák pre nemocnice a jednotky intenzívnej starostlivosti

blox_row text_light=“0″ padding_top=“30″ padding_bottom=“40″]

[/blox_row]

Stropný zdvihák pre nemocnice

Stropné zdviháky majú veľký praktický význam aj v nemocničných zariadeniach. Využívajú sa hlavne na jednotkách intenzívnej starostlivosti (JIS), kde je potrebné veľmi citlivé a precízne zdvíhanie imobilných pacientov alebo pacientov v kritickom stave. No aj na iných oddeleniach nájdu svoje uplatnenie, hlavne pri práci s imobilnými pacientmi pri vykonávaní každodenných rutinných hygienických úkonov. Ocení ich personál, pacienti aj rodinní príslušníci, pretože o pacienta sa dá za pomoci zdviháka jednoduchšie, ľahšie a neporovnateľne rýchlejšie postarať ako bez jeho použitia.

Ideálny pre jednotky intenzívnej starostlivosti

Napojením lehátka na horizontálny zdvih (jednotky intenzívnej starostlivosti) na stropný zdvihák je zabezpečené zdvihnutie klienta z ležadla v horizontálnej polohe. Táto poloha umožňuje šetrné zaobchádzanie s klientmi v kritickom stave. Ľahko sa vykonajú hygienické úkony a personál bez problému pripraví lôžko na pokračujúcu liečbu.

Praktická a bezpečná inštalácia

Stropný zdvihák je montovaný na strop, nezaberá priestor a pomocou systému koľajníc ho možno presúvať po celej (aj zariadenej) miestnosti. Veľmi estetická a nenápadná zdvíhacia kazeta zabezpečuje zdvih a spustenie pacienta. Nosnosť je štandardne 220 až 300 kg. Koľajnicový systém sa kotví do stropu, bočných stien alebo na pomocné konštrukcie. Typ kotvenia sa prispôsobuje individuálnym podmienkam u klienta.

Dôstojné zaobchádzanie bez námahy

Stropný zdvihák pre nemocnice výrazne znižuje námahu ošetrovateľskému personálu aj samotnému pacientovi. Manipulácia so závesným vakom zdviháka nevyžaduje prítomnosť niekoľkých ošetrovateľov, je rýchla, flexibilná a bezpečná. Veľkým plusom pri práci s týmto zariadením je zachovanie najvyššej možnej miery ľudskej dôstojnosti imobilného pacienta.

Získajte stropný zdvihák aj pre vaše pracovisko

Máte záujem vyskúšať stropný zdvihák na prepravu, potrebujete viac informácií, chcete sa poradiť o možnosti preplatenia zariadenia z príspevku od štátu? Firma Velcon vám, okrem širokej ponuky zdvíhacích zariadení, zdravotníckych pomôcok, kompenzačných pomôcok pre telesne postihnutých, ponúka odborné, kvalitné poradenstvo na bezplatnej nonstop infolinke: 0800 199 060 alebo na www.velcon.sk.
Informujte sa ešte dnes.

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás